Alpine Dzirdes Aizsardzība!

Produkts ikdienai!

Alpine Moto

Jūsu aizraušanās – Mūsu aizsardzība!

Uzņēmuma Alpine darbinieki vēlas, lai cilvēkiem būtu iespēja baudīt savu dzīvi. Šī iespēja tiek sniegta piedāvājot augstas kvalitātes dzirdes aizsardzību mūziķiem, bērniem, ceļotājiem, sporta entuziastiem, ballīšu cienītājiem, motosportistiem  un cilvēkiem ar miega traucējumiem. Alpine tic ,ka dzīvē ir vairāk prieks, ja nav jāsatraucas par trokšņiem, kas var bojāt dzirdi vai kaitinošu skaņu. Šie ir vieni no galvenajiem iemesliem kāpēc tiek ražoti un pārdoti šie inovatīvie un stilīgie ausu aizbāžņi, kas tajā pašā laikā ir ļoti ērti.  Alpine ausu aizbāžni sekmē vienmērīgu un veselīgu miegu, vairāk prieku, kad nodarbojaties ar ūdensaktiviātēm un lielāku mieru, kad ceļojat u.t.t.

Izvēlies industrijas līderus

Vairāku Gadu Pieredze

Uzņēmums Alpine ir dibināts 1995 gadā, īpaši koncentrējoties uz dzirdes aizsadzību. Kopš dibināšanas katru gadu uzņēmums attīstas, konsultējoties ar klientiem, lai uzlabotu produkciju. Klientu atsauksmes ļauj nonākt pie dažādiem inovatīviem atklājumiem un jauniem produktiem, jo nekas Alpine nesagādā lieāku prieku, kā iepriecināt esošos un jaunos klientus.

Mēs mīlam Jūsu ausis!

Internacionāls Holandiešu Dizains

Alpine produkti tiek izplatīti uz vairāk kā 40 valstīm visa pasaulē, lieliem veikalu tīkliem, medicīnas nozarei, pasākumiem un interneta veikaliem. Vairākās valstīs Alpine ir atzīti kā labākie produkti šajā nozarē. Lielākoties AlpineThermoShape™ un AlpineAcousticFilters™ tehnoloģijai Alpine ausu aizbāžņi ir līderi komforta un skaņas slāpēšanas ziņā. Visi Alpine produkti ir izgudroti, dizainēti un izstrādāti Holandē.

Augsta Kvalitāte. Izcils Dizains.

Nemoki savas ausis!
Pasūti Alpine dzirdes aizsardzību jau šodien!