was successfully added to your cart.

Ja tu apmeklē koncertu vai festivālu, tu protams aizsargā savas ausis ar ausu aizbāžņiem. Nesenie pētijumi liecina ,ka profesionāliem mūziķiem vajadzētu praktizēt šādu praksi pēc iespējas ātrāk.

Šai cilvēku grupai ir 4x lielāka iespēja saskarties ar dzirdes bojājumiem, salīdzinot ar parastu patērētāju, jo tie biežāk saskaras ar skaļiem trokšņiem.

DZIRDES ZAUDĒŠANA MŪZIĶIEM

Žurnāls “Occupational and Environmental Medicine” publicēja pētījumu, ieskaitot visus rezultātus tika pētiti 7 miljoni vāciešu medicīnas ieraksti laikā no 2004 līdz 2008 gadam. 3miljoni no tiem bija vecumā no 19-66 gadiem tai skaitā 2,227 mūziķi. Šajā 4gadus ilgajā pētijumā gandrīz 248,000 konstatēti gadījumi ar dzirdes bojājumiem. No šiem, 238 bija mūziķi ar dzirdes bojājumiem.

Salīdzinot datus tika noskaidrots, ka mūziķiem ir 4x lielāka iespēja dabūt dzirdes bojājumus. Protams, tas ir tā iemesla dēļ no visiem apkārtējiem trokšņiem uz skatuves. Daudz ilgāku laiku sanāk saskarsme ar troksni ,tādā veidā palielinot iespēju iegūt dzirdes bojājumus. Tā kā mūziķiem ausis ir svarīgākā ķermeņa sastāvdaļa, tad dzirdes bojājumi var radīt nopietnas sekas mūziķa karjerai.

DZIRDES AIZSARDZĪBA MŪZIĶIEM

Iegūtie dati liecina, ka ir jārīkojas ātri un jau karjeras sākumā jāizmanto dzirdes aizsardzība! Pētnieki tāpēc iesaka, ka visiem mūziķiem vajadzētu izmantot standarta dzirdes aizsardzību, neskatoties uz to vai viņi spēlē vijoli orķestrī vai bungas smagā metāla grupā. Ja tu esi mūziķis un gribi aizsargāt savu dzirdi no problēmām, izmantojiet mūsu speciālos dzirdes aizbāžņus mūziķiem.

Ja tev interesē visi pētījuma dati un rezultāti ,spied te.

CIK SKAĻA IR MŪSU ZEME ?

Dzirdes Aizsardzība

Author Dzirdes Aizsardzība

More posts by Dzirdes Aizsardzība

Leave a Reply